• slide1truckbus.jpg
  • slide2truckbus.jpg
  • slide3truckbus.jpg
  • slide4truckbus.jpg
  • slide5truckbus.jpg

Filtry pro nákladní vozy a autobusy

Fleetguard je světovým lídrem filtračních produktů pro silniční aplikacePři navrhování a výrobě filtračních produktů se specializujeme na vývoj a nejmodernějších technologií, což se odráží v  nízkých pořizovacích nákladech a vysoce výkonných filračních produktech.

Filtry Fleetguard jsou navrženy tak, aby splnili každou potřebu kladenou na daný filtr se SKUTEČNOU účinností. Ať už řídíte těžké, střední, nebo lehké užitkové vozy, vždy pro vás máme potřebnou ochranu.

Filtrace vzduchu

Až 4x delší životnost. Filtry Fleetguard Direct Flow™ zabírají až o 50% meně místa než konkurenčí vzduchové filtry, zatímco výměnné intervaly mohou být až 4x delší. Prodloužené výměnné intervaly vfzuchových filtrů Fleetguard ročně ušetří až několik tísíc korun. 

Vyhněte se nebezpečí

Odtraňte až 3x více nečistot v mazacím systému motoru. Inovativní olejové filtry Fleetguard zachytí až 3x více nečistot než standartní konkurenční filtry. Menší usazené nečistoty v motoru znamenají pravidelné větší výdaje na údrždu vašeho motoru, které mohu končit až jeho výměnou která je velmi nákladná a může vyjít až na 250.000 až 400.000 korun!

Plaťte méně, získejte více

Při používání kompletní řady filtračních produktů Fleetguard dosáhnete vyšší produktivity, zkrácení prostojů vašeho vozu, nižší spotřeby paliva a prodloužení životnosti motoru. Toto vše přispívá k ke snížení celkových nákladů na vlastnictví vozu.

Ohrana palivové soustavy

Pokročilé palivové filtry Fleetguard poskytují až 10x větší ochranu.

Filtrační média založená na nanotechnologii přináší až 10x lepší ochranu než běžné konkurenční palivové filtry, což snižuje opotřebení palivového systému a zejména vstřikovačů. Filtry Fleetguard Vám mohou ušetřit 50 až 100.000 korun, což je běžná částka, kterou je nutné vynaložit na výměnu vstřikovačů u těžkého nákladního vozu.

Chrání váš vozový park

Od filtrace paliva, vzduchu, oleje, až po chladicí kapalinu s rozšířenou životností je Fleetguard uznávaným odborníkem s inovativními filtračními produkty, které prokazatelně prodlužují žívotnost motorů, zvyšují produktivitu, snižují celkové náklady na provoz a prostoje vašeho vozu.

Filtry Fleetguard pokrývají kompletní filtraci vzduchu, paliva, oleje, hydrauliky, vysoušečů brzd, odvětrávání klikové skříně, filtrů kapalin AdBlue, chladicích kapalin motorů, pro všechny typy lehkých užitkových, nákladních automobilů, autobusů, chladicích nástaveb atd. značek jako jsou např. DAF, Volvo, Avia, Iveco, Tatra, Renault, MAN, Mercedes Benz, Scania, Solaris, SOR, BOVA, Karosa, Irisbus, Paccar, Thermoking, Carrier, ... 
Nothing Guards Like Fleetguard
Nothing Guards Like Fleetguard.
Tento web používá pouze technické soubory cookies