Cummins Czech Republic s. r. o.
Fleetguard
fleetguard

Cummins Czech Republic s.r.o.
Obchodní 110
251 70 Čestlice

IČO: 27103374
DIČ: CZ27103374

Tel: (+420) 272 680 110
Fax:(+420) 272 680 090

cummins.czechrep@cummins.com


Get Adobe Flash player

Dceřiná společnost Cummins Inc. změnila celosvětovou strategii, která vytvořila jednu globální značku. Mnoho přidružených společností a obchodních značek uvnitř Cummins Inc. se spojilo a vystupuje nyní pod společným obchodním jménem.

Pod jménem Cummins Filtration bude společnost pokračovat v poskytování stejných produktů a služeb, jako v minulosti pod názvem Fleetguard. Změnou obchodního názvu se nemění úroveň integrity a spolehlivosti, která je známá našim zákazníkům po celém světě.

Pod jménem Cummins Filtration, se produkty Fleetguard, Nelson a Separation Technologies spojily pod hlavičkou Fleetguard. Navíc výrobky, jejich primární aplikací jsou motory Cummins ponesou označení jak Cummins Filtration, tak Fleetguard. Toto zaručí, že všichni naši zákazníci mohou počítat s významem a stabilitou našich značek. Primární výrobky budou uváděny do prodeje nadále pod značkou Fleetguard.

Cummins Filtration je čelní světový návrhář a výrobce filtračních produktů o odsávacích systémů pro dieselové motory. Společnost byla založena roku 1958 a během let vybudovala největší distribuční síť čítající více než 23 tisíc dealerských míst. Cummins Filtration je nejen výrobcem filtrů, ale ve spolupráci s výrobci motorů a zařízení OEM - Original Equipment Manufacturer, kterých jsou stovky, vyvíjí filtrační systémy přímo na míru zákazníků.

Mezi nejznámnější OEM patří: Atlas Copco, Avia, Bomag, Cadillac Gage, Caterpillar, Chrysler Corporation, Clark Equipment, Cummins, DAF, Detroit Diesel Corporation, Dong Feng, Fiat, New Holland, Ford Motor Company, Ford Truck, Freightliner, General Motors, Hitachi, Hyster, Ingersoll-Rand, Isuzu, Case Corporation, John Deere, Komatsu, Kubota, Layland, Mack Trucks, MAN, Massey Ferguson, Mercedes Benz, Navistar, Nissan, O&K, Onan, Paccar, Renault, Samsung-Clark, Scania, Valmet Logging, Vermeer, Volvo, Volvo White, ZF

Rodina značek Cummins Filtration - Fleetguard®, Nelson®, KussTM, Separation TechnologiesTM a Universal SilencerTM, poskytuje nejširší pokrití produktů v automobilových a průmyslových odvětvích.

Solventní firma